عزیزان به سایت مرکز اسقاط بازیافت گسترش پیمان خوش آمدید

با سلام درود و سلام به همه آنان که خواستند و توانستند

امروز نسبت به گذشته در جایگاه بلندتری ایستاده ایم و گذشته هایمان را با غرور و لذت مشاهده می کنیم ، نگاه عزیزانی که به ما مراجعه کردند و مارا لایق خدمت دانستند.شوقمان را دامن میزند و از بدو شروع بکار تا امروز دشواری ها و مشکلات بسیاری را تحمل و پشت سر گذاشته ایم و سعی ما بر این بوده که گره گشای معضل آلودگی محیط زیست و شهرمان و کشورمان که باعث افتخارمان است باشیم و از این کوشش ها و تلاشها همکاران و مسئولان ذیربط و پرسنل مرکز گسترش پیمان شادیم و احساس بودن خویش را در خدمت به خلق جستجو می کنیم و چون نیتمان این است خداوند ما را کمک می کند.

راهی که برگزیده ایم بهره برداری بهینه از امکانات که در اختیارمان است تا با صداقت و تعهد خدماتمان را اعتلا بخشیم و الگویی ارزشمند در عرصه خدمت رسانی به عزیزانی باشیم که جهت اسقاط خودروی خویش به ما مراجعه می کنند.

صنعت اسقاط و بازیافت ،هنوز تا رسیدن به اوج شکوفایی راهی بسیار دارد و وظیفه ماست که در صحنه بمانیم و راهی جز زنده نگهداشتن مبتنی بر الزامات حرفه ای و خدمت رسانی کارشناسانه و مشفقانه نداریم. صداقت حرفه ای ، سلامت کاری و مشتری مداری و افزایش رضایتمندی مشتریان سرلوحه همه اقدامات و برنامه های اجرایی ما از بدو شروع بکار بوده و خواهد بود.

باید اذعان کرد از دیرباز اشرف مخلوقات به محض پیشرفت های محسوسی که در کشف آتش و آهن کرد و متعاقب آن اختراعات و ابداعات بسیاری را دامن زد و گامهایی که در راه پیشرفت صنعت برداشت بتدریج محیط زیست و هوا را آلوده کرد بطوری که در بعضی مواقع این آلودگی به حدی است که باعث شرم آدمی می شود ، درختان را قطع می کنیم بجای آن کارخانه ها و یا ساختمان های عظیم الجثه بنا می شود ، درختانی که به ما اکسیژن می دهند و ما در عوض آلودگی را به محیط تزریق می کنیم ، آب ها را آلوده و کثیف می کنیم و انتظار داریم که محیط سرناسازگاری با ما نداشته باشد ، تمام بحرانها زیست محیطی ،بروز انواع سیل و زلزله و آتش سوزی نتایج عملکرد انسانها بر روی این کره خاکی است چند سالی است که این بشر به این جنایت خود اعتراف کرده و تا حدی سعی کرده است با محیط زیست آشتی کند ، لذا با وضع قوانین و مقررات اثبات کرده است که باید به همنوعان درس صحیح زندگی کردن را بیاموزد ، که جلوگیری از آلودگی محیط زیست یکی از این دروس است ، بحث لطمات و خساراتی که بشر به محیط زیست وارد کرده است بر هیچ کس پوشیده نیست و در صدد است که در حد امکان ذره ای از این ضررو زیانها را جبران کند.

ایجاد مراکز اسقاط و بازیافت یکی از این تلاش هاست. البته در کشورهای اروپایی و غربی این صنعت مدت های مدیدی است که فعالیت می کند بطوری که با استفاده از فاضلاب انسانی توانسته اند آب شرب وقابل استفاده در کشاورزی و صنعت را مهیا کنند.

چون بحث و مقوله ما در ارتباط با اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده می باشد متذکر می گردد متولی اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده در کشورمان در حال حاضر ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور می باشد که نظارت و صدور مجوز مربوط به مراکز اسقاط سراسر کشور را بر عهده دارد در بدو شروع این صنعت این ستاد تحت عنوان تبصره 13 و تحت نظارت وزارت کشور شروع بکار نموده که بطور رسمی مراکز اسقاط نیز با اخذ مجوز مسئول خروج خودروهای فرسوده در سراسر کشور شدند.